Stomatologia
estetyczna

Protetyka

Implantologia

Ortodoncja

Nasz zespół

Korekcja zmarszczek - Botox

Korekcja zmarszczek - Botox Zabieg preparatem BOTOX to niezwykle skuteczna, bezpieczna i co bardzo ważne, niechirurgiczna metoda walki ze zmarszczkami. Leczenie BOTOX’em skutecznie wygładzi zmarszczki mimiczne
i przywróci twarzy młodość oraz świeżość.

BOTOX możemy podawać profilaktycznie już w młodym wieku, zanim pojawią się pierwsze zmarszczki. BOTOX’em skutecznie wygładzimy zmarszczki czoła, zmarszczki między brwiami i w kącikach oczu (tzw. kurze łapki). BOTOX’em możemy zmodyfikować wysokość i kształt brwi, podnieść opadnięty koniuszek nosa, złagodzić efekt „zmarszczek palacza”.

Iniekcja preparatem BOTOX powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. BOTOX działa jedynie w obrębie tych mięśni, do których został podany, natomiast pozostałe mięśnie funkcjonują w sposób normalny. BOTOX jest równie skuteczny zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Zabieg trwa około 15 minut. Do normalnej aktywności i codziennych obowiązków można powrócić zaraz po podaniu BOTOX’u. Efekty zabiegu utrzymują się do 4-8 miesięcy, jednak ten okres może się różnić w indywidualnych przypadkach.

Pierwsze efekty działania botoksu pojawiają się w okresie od 24 h do 3-7 dni od podania preparatu. Maksymalny efekt działania botoksu uzyskuje się w okresie do 14 dni od zabiegu.

projekt i realizacja: internet-media.pl

>