Stomatologia
estetyczna

Protetyka

Implantologia

Ortodoncja

Medycyna
estetyczna

Nasz zespół

SYSTEM HYDRODYNAMICZY EFEKT NATYCHMIASTOWEJ REDUKCJI

Zgrabna sylwetka, gładkie ciało oraz jędrna, pozbawiona cellulitu skóra to marzenie każdej kobiety. Dzięki zabiegom START & REWIND oraz zachodzącej w nich synergii i specyfice działania możemy oddziaływać w radykalny sposób na poszczególne problemy estetyczne skóry, uzyskując trwałe i widoczne rezultaty.

START & REWIND jest to najnowszej generacji zabieg na ciało. Z łatwością redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową.

Już po pierwszym zabiegu widoczna jest utrata centymetrów w obwodach (kolana, uda, biodra, brzuch oraz talia) nawet do -14 cm.

Na polskim rynku jest od 30 marca 2015 roku i już zrewolucjonizował kosmetykę.

Zabieg ten od 2 lat podbija świat kosmetyki we Włoszech, USA, Japonii oraz w Chinach.

START & REWIND powstał we Włoszech w 2013 roku w laboratoriach badań i rozwoju w Veronie oraz Mediolanie.

To system przeznaczony do zrewolucjonizowania koncepcji klasycznej kosmetyki.

Turbo kosmetyki i technologia hydrodynamiczna zbiegają się dając życie innowacyjnemu zabiegowi zapewniając wyniki na najwyższym poziomie .

Pozwól przemówić wynikom: tkanka jest stonowana , kompaktowa, widocznie zdrowsza, z wyraźnym zmniejszeniem obwodu w centymetrach.

Metoda aplikacji: WYJĄTKOWA, BEZPIECZNA (nawet przy kruchości naczyń włosowatych)

SKUTECZNA, INNOWACYJNA (bez użycia prysznica i pocenia się).

Wiele rozwiązań: Cellulit, Luźna skóra, Retencja, Obrzęk brzucha, Zlokalizowany tłuszcz, Atonia oraz Ciężkie nogi.

APLIKACJA START & REWIND

Niektóre składniki aktywne START & REWIND

Kofeina: stymuluje drenaż oraz wydzielanie tri glicerydów ze skutkiem lipolitycznym. (Am J Physiol Lung Cell Mol Physiol. 2012).

Paullinia cupana: bardziej znany jako Guarana. Pochodne ksantyny, tak jak kofeina, wspiera drenaż i usunięcie płynów z efektem drenującym.

Karnityna: transportuje kwasy tłuszczowe z płynu wewnątrzkomórkowego do mitochondriów, gdzie są degradowane i używane do produkcji energii, co stymuluje większe wykorzystanie tłuszczu oraz dąży do zwiększenia metabolizmu substratów lipidowych. Posiada efekt odchudzający (Int. J. Cosm. Sci. 2011).

Escyna: (mieszanina saponin z nasion kasztanowca zwyczajnego.) Ma działanie wazoprotekcyjne, przeciwobrzękowe , przeciwwysiękowe i przeciwutleniające. Jest użyteczna w przypadku nagromadzenia toksyn ze względu na efekt drenujący i detoksykujący jak również jest użyteczna do wspierania mikrokrążenia.

Kapsaicyna: miejscowe stosowanie kapsaicyny ograniczya akumulację tłuszczu w tkance tłuszczowej i może zmniejszyć stany zapalne zwiększając wrażliwość na insulinę (Obesity 2012).

Wąkrotka azjatycka: sprzyja odżywianiu tkanki łącznej, poprawia krążenie krwi.

Hedera helix: zawiera bluszcz, odpowiedzialny za ochronę naczyń krwionośnych i zmniejszenie przepuszczalności. Przyczynia się również do wchłonięcia obrzęków występujących w początkowym etapie cellulitu.

Kwas Ksymenowy: zwiększa detoksykację komórek i zwiększa zdolność przeciwutleniającą, wzmacnia matrycę pozakomórkową, wzmacnia elastyczność i wytrzymałość skóry. Zmniejsza infiltrację tkanki tłuszczowej w skórze właściwej.

Pieprz długi: Jest w stanie zwiększyć biodostępność i skuteczność substancji aktywnej kiedy będzie podawany jednocześnie. (Int. J. Pharm. Res. Technol. 2011).

Olejek cynamonowy: stosowany na skórę dokonuje działania odciągającego aktywując mikrokrążenie.

Olejek cytrynowy: jest to olejek szczególnie interesujący ze względu na jego zdolność do zwiększania absorpcji kofeiny.

Olejek pomarańczowy: ma silne działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, aspektem szczególnie interesującym jest fakt że zwiększa czynniki endogenne przeciwutleniaczy. (Respiratory Research 2011).

Olejek rozmarynowy: ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz zmniejsza celulit.

Efekty zabiegu:

projekt i realizacja: internet-media.pl