Stomatologia
estetyczna

Protetyka

Implantologia

Ortodoncja

Nasz zespół

Rewolucyjny system bezpiecznie modelujący całe ciało

Thermismooth 250™ jest nieinwazyjnym urządzeniem bazującym na innowacyjnej technologii ThermiRf służącym do wykonywania bezpiecznych zabiegów na całym ciele(m.in do odmładzania twarzy, redukcji tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki). To pierwsze na świecie urządzenie, które dzięki wbudowanym czujnikom temperatury i impedancji samodzielnie kontroluje ustawioną przez operatora temperaturę zabiegu. Komputer sterujący stale pobiera informacje z obszaru leczonego i ustala najlepsze parametry pracy.

Jak to działa?

Zabieg ThermiSmooth250 jest wykonywany przy pomocy głowic z wbudowanymi sensorami temperatury oraz impendancji i specjalnie zaprojektowanych rączek zabiegowych.

Aparat przesyła precyzyjnie skierowaną falę cieplną na wybraną uprzednio głębokość – zabieg jest na tyle delikatny, że pacjenci często porównują go z ciepłym masażem.

Po nałożeniu niewielkiej ilości kontaktowego kremu rewitalizującego głowica ThermiSmooth250 jest przykładana do powierzchni skóry. System jest nastawiony na konkretny zakres temperatur (np. 42°C-45°C). Głowica jest przesuwana delikatnie okrężnymi ruchami po powierzchni skóry, zwiększając stopniowo temperaturę. W miarę wzrostu temperatury skóry do pożądanego poziomu, ThermiSmooth250 automatycznie dostosowuje dawkę energii tak, aby osiągnąć maksymalną precyzję. Niewielki obszar jest poddawany zabiegowi przez około pięć minut.

Urządzenie posiada trzy rączki zabiegowe: do ciała i do twarzy, które współpracują z siedmioma wymiennymi głowicami oraz uchwyt bipolarny.

Pożądany efekt otrzymuje się po serii 3 - 4 zabiegów. Rezultat utrzymuje się około roku.

Efekty zabiegu:

projekt i realizacja: internet-media.pl