Stomatologia
estetyczna

Protetyka

Implantologia

Ortodoncja

Nasz zespół

VeinWave

Nowa technologia leczenia naczynek i teleangiektazji

Urządzenie Veinwave jest owocem wieloletnich prac znanego, brytyjskiego lekarza Briana Newman, chirurga naczyniowego i jednego z największych autorytetów w leczeniu żył w Wielkiej Brytanii.

Veinwave ™ wykorzystuje proces termo-koagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii wysokiej częstotliwości (RF), a w efekcie doprowadza do podgrzania drobnych naczyń krwionośnych. Energia jest przenoszona do miejsca wykonywania zabiegu poprzez ultra-cienką igłę, zapewniającą dokładne dozowanie, bez wpływu na skórę. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia tkanek podczas zabiegu.

Prąd częstotliwości radiowej jest przekazywany wyłącznie do słabych lub uszkodzonych naczynek krwionośnych, powoduje ich zamknięcie i natychmiastowe zniknięcie.

Procedura znalazła zastosowanie w leczeniu zmian w obszarze twarzy, nóg, ramion i innych części ciała.

Veinwave oferuje same korzyści:

- bezbolesny zabieg
- szybkie efekty bez skutków ubocznych
- bez bandazowania i opasek uciskowych
- bez siniaków i blizn
- bez hipo- lub hiperpigmentacji
- bez unikania słonca
- dla wszystkich typów skóry
- do stosowania na całym ciele

Jak to działa?

Veinwave eliminuje nieestetyczne pajączki dzięki zastosowaniu termokoagulacji jednobiegunowej - UTC (Unipolar Thermo-Coagulation).

Technologia ta wykorzystuje kontrolowaną energię cieplną do zamknięcia drobnych naczynek. Energia przekazywana jest przez bardzo cienką niklowaną igłę w czasie 0,2 sekundy. Czubek igły wprowadza się nad naczynko, tuż pod naskórek. Odstęp pomiędzy kolejnymi przyłożeniami igły powinien oscylować wokół 1,5-2 mm.

Dostarczone ciepło powoduje zamknięcie naczynka, a otaczające tkanki nie ulegają uszkodzeniu. Dzięki temu zostało zminimalizowane potencjalne ryzyko powstania przebarwień i blizn.

Veinwave jest jedynym urządzeniem do leczenia zmian naczyniowych z wykorzystaniem bezpiecznych właściwości termokoagulacji, który został zaakceptowany przez FDA (Food and Drug Administration) i dopuszczony do wykorzystania na terenie USA.

Typowe leczenie przy użyciu termokoagulacji trwa 15 min. W tym czasie możliwe jest wyeliminowanie około 150 mm leczonych żył. Tuż po zabiegu może być widoczny niewielki obrzęk, który zanika w ciągu godziny. Efekt leczenia jest widoczny od razu.

Niebagatelną zaletą Veinwave jest mniejsza bolesność w trakcie wykonywania zabiegu niż przy zastosowaniu innych technik leczenia.

Efekty zabiegu:

projekt i realizacja: internet-media.pl